Zdrada w większości przypadków oznacza koniec małżeństwa. Jednak by móc je zakończyć, trzeba mieć twarde dowody, nie zaś podejrzenia, które niewierna żona może obalić przy odpowiedniej ilości sprytu. Poniższy artykuł wyjaśni – Jak sprawdzic czy żona zdradzila?

Jak sprawdzic czy żona zdradzila? Prywatny detektyw

Niewierna małżonka może naprawdę kreatywnie i mocno ukrywać fakt swojej zdrady. Samodzielna próba włamania się do jej komunikatorów internetowych czy rozmów telefonicznych stanowi przestępstwo. Jednak prywatny detektyw w ramach swoich czynności ma prawo uzyskać dostęp do wyżej wspomnianych zasobów. Ponadto jest dalece lepszy w śledzeniu innych, niż mąż podejrzewający zdradę. Wie, jak nie dać się wykryć i jak uzyskać pożądane informacje.

Jak sprawdzic czy żona zdradzila? Jak powszechny jest problem?

Można przypuszczać, że prywatni detektywi uzyskują dużą część swoich dochodów z powodu podejrzeń niewierności. Wg badań przeprowadzonych przez CBOS w 2011 roku, nawet 55% Polaków zna CO NAJMNIEJ jedną osobę zaangażowaną w zdradę.

Jak dobrać prywatnego detektywa?

Jak widać, usługi detektywistyczne cieszą się dużą popularnością. Jednak warto wybrać dobrego detektywa, by móc udowodnić zdradę. Dobrze, by był to emerytowany policyjny śledczy – dzięki temu ma lata doświadczenia w tego typu działaniach. Ponadto dobrą praktyką jest wybór biura działającego od dłuższego czasu i cieszącego się dobrymi opiniami innych klientów.

Analiza poszlak

Badania chemiczne

Zastanawiając się „Jak sprawdzic czy żona zdradzila?„, można także sięgnąć po zdobycze nauki. Przykładowo – na bieliźnie czy ubraniu żony zauważyliśmy plamę przypominającą spermę. A że od dłuższego czasu między nami do niczego nie dochodziło… Warto w takim razie odesłać bieliznę do laboratorium. Chemicy określą, czy plama istotnie jest nasieniem.

Zmiana zachowań

Zdradzająca kobieta często się zmienia. Przykładowo – nagle i bez widocznej przyczyny medycznej zaczyna odmawiać seksu z mężem. Można więc podejrzewać, że zaspokaja takie potrzeby z kimś innym. Do tego równie nagle zaczęła dbać o swoją atrakcyjność, choć przedtem się zaniedbywała. Najwyraźniej zależy jej, by być olśniewającą dla innego mężczyzny. Równie wielkie podejrzenia powinien wzbudzić brak czasu spędzanego z mężem. Jeśli „musi zostać dłużej w pracy” lub „wyjeżdża w delegację” podejrzanie często – prawdopodobnie kłamie. Zwłaszcza, jeśli przedtem praca żony nie była aż tak absorbująca. Podobne poszlaki mogą posłużyć do postawienia żony pod ścianą lub jako argumenty w sądzie.

Zakończenie

Mamy nadzieję, że nasz artykuł udzielił odpowiedzi na pytanie „Jak sprawdzic czy żona zdradzila?„. Jeśli podejrzewasz swoją drugą połówkę o niewierność, zweryfikuj to jak najszybciej. Niepewność może negatywnie odbić się na Twoim zdrowiu psychicznym. Jednak równie dobrze Twoje podejrzenia mogą być niesłuszne – w takim razie tym szybciej je rozwiej, by nie zniszczyły Twojego małżeństwa!

Tagi:
Wyróżnione
Przeczytaj także
Podobne artykuły