Zapewne wielu z Was chociaż raz w życiu zastanawiało się i wahało nad wiernością swojej żony, nie jest to nic złego, to nasza naturalna reakcja gdy zauważamy jakąś zmianę nastawienia lub odsunięcie się żony od nas. Oczywiście wyciąganie zbyt pochopnych wniosków o zdradzie nie jest dobre, a wręcz przeciwnie – może wzbudzić niepotrzebną kłótnie i pogorszyć nasze relacje z żoną. Zapraszam do przeczytania tego artykułu, w którym mam nadzieję rozwiejecie swoje wątpliwości i wyciągniecie odpowiednie wnioski.

Jak zachowuje się żona która zdradza męża? – Typowe zachowania zdradzających kobiet.

Statystycznie aż jedna na cztery Polki przyznaje się  do tego, że dopuściła się zdrady. Jak zachowują się kobiety, które zdradziły swojego męża?

  • Obojętność i chłód – to emocje, które najszybciej i najłatwiej możemy wyczuć od żony, gdy ta dopuściła się zdrady, bowiem traci ona w dużej mierze (lub nawet całkowicie) ochotę na spędzanie z nami czasu, a tym bardziej na wszelkie bliskości, dotyk, przytulanie.
  • Blokuje dostęp do swoich urządzeń (telefon, laptop)
  • Uciekanie od seksualnych zbliżeń,
  • Niechęć do spędzania czasu w domu, ciągłe wyjścia z „koleżankami”, późniejsze powroty do domu,
  • Dodatkowe wydatki z których nie potrafi się wytłumaczyć,
  • Powodowanie kłótni o byle co, aby tylko się pokłócić lub wręcz przeciwnie – nawet gdy ma mocny powód, przechodzi wobec tego z obojętnością,
  • Przestała być zazdrosna, nie obchodzi ją o której wracasz do domu, kiedy i z kim wychodzisz,
  • Unikanie rozmowy,
  • Coraz częściej przyłapujesz ją na jakichś „małych” kłamstewkach,
  • Znacznie bardziej zaczęła o siebie dbać – nie ma ochoty ładnie przygotować się na wyjście z tobą, ale na wyjście z „koleżankami” wygląda jak „milion dolarów”? To istotny sygnał.

Żona która zdradza męża – powody i skutki zdrady

W znacznej większości przypadków zdrada to kropka nad i dla kryzysu który dział się od krótszego/dłuższego czasu w naszym małżeństwie. Często faceci przestają się starać gdy już zawrą małżeństwo, bowiem czują, że jeśli cel został osiągnięty to więcej starań nie potrzeba – jest to okropne -podejście. Kobieta może czuć się niekochana, odrzucona, brakuje jej miłości i ciepła, dlatego szuka „wrażeń” i czasem samoistnie wychodzi z tego zdrada.

Co zrobić gdy nasza żona przyzna się do zdrady? Emocje są tutaj nieuniknione, złość, smutek, szok, zawód – na pewno będą nam towarzyszyć przy tej na pewno niezbyt miłej rozmowie. Najczęściej osoba zdradzona podejmuje ostateczną decyzję – czy ten związek jest warto jeszcze uratować.

Mam podejrzenia o zdradę – co teraz?

Gdy w Twojej głowie pojawiły się myśli o tym, że twoja żona cię zdradza, każde typowe zachowania zgadzają się z tymi, które zaczęła robić twoja kobieta – na początku nie denerwuj się, spróbuj najpierw porozmawiać z kimś z waszego otoczenia, powiedz mu/jej swoje obawy, przeanalizujcie to. Jeżeli jednak wszystko wnioskuje tylko na zdradę – porozmawiaj od razu z żoną, nie czekaj aż sama się do tego przyzna, bo być może ona wcale nie czuje się winna?

Tagi:
Wyróżnione
Przeczytaj także
Podobne artykuły